Aktuality - Sběrný dvůr na Ostravici pro naše občany končí

Sběrný dvůr na Ostravici pro naše občany končí 1

K poslednímu únoru skončila výpovědní lhůta smlouvy mezi obcemi Bílá a Ostravice o možnosti ukládání odpadu pro občany obce Bílá a vlastníky nemovitostí v katastru obce Bílá, smlouva byla vypovězena ze strany obce Ostravice.

Nyní můžete velkoobjemový odpad odevzdávat společně s mobilními svozy nebezpečného odpadu. Nejbližší svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu proběhne 15. 5. 2021. Časy a místa jsou uvedeny v kalendáři akcí.

Na sběrném dvoře v Ostravici můžete dále ukládat zařízení, které se využívají jako zpětný odběr: Pračky, myčky, televizory, počítače, lednice, sporáky, mikrovlnné trouby, fritovací hrnce, varné konvice, vysavače, rádia, zářivky, výbojky, tiskárny, telefony a ostatní domácí spotřebiče. Zařízení nemusí být funkční, musí být kompletní.

Datum vložení: 2. 3. 2021 7:52
Datum poslední aktualizace: 2. 3. 2021 7:56