Aktuality - Dotace na výměnu kotle

Dotace na výměnu kotle

Zastupitelstvo obce Bílá na svém zasedání schválilo poskytnutí dotace na výměnu kotle a znění Smlouvy o poskytnutí dotace na výměnu kotle.

Dotace ve výši 10.000,- Kč bude příjemci poskytnuta v případě, že dojde k výměně kotle na pevná paliva s první, druhou a třetí imisní třídou dle ČSN EN 303-5 za nový plynový kondenzační kotel, tepelné čerpadlo, kotel na biomasu či automatický kombinovaný kotel, elektrokotel, nebo kotel na pevná paliva splňující požadavky 4. a 5. imisní třídy dle ČSN EN 303-5 a to za účelem zlepšení životního prostředí a na ochranu ovzduší. Dotace bude poskytována občanům s trvalým pobytem v obci a skutečně zde bydlícím min. 5 let a bez ohledu na to, zda kotel pořizoval z dotace, nebo na vlastní náklady a to zpětně k 1. 1. 2016 s možností podání žádosti do r. 2020.

Formulář žádosti je k dispozici na Obecním úřadě, nebo zde:

Žádost o poskytnutí dotace na výměnu kotle

zadost-o-poskytnuti-dotace-na-vymenu-kotle-70571.docx
Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 13,3 kB